cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
Projekt „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem"


PSMLiW Projekt „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”, to cykl bezpłatnych spotkań z szeroko rozumianą sztuką teatralną adresowaną do najmłodszych widzów. Przedstawienia prezentowane są płockiej publiczności już od marca i zostały zaplanowane w kolejnych miesiącach do końca roku.

Dotychczas młodzi widzowie zobaczyli dwa spektakle „Wielka Misiowa Wyprawa na Księżyc” oraz operę lalkową „Tuba Dei i Anioły, by wprowadzić najmłodsze dzieci w świat teatru, którego częścią jest także opera.

Spotkania z teatralną sztuką to niecodzienna okazja dla najmłodszych, którzy mogą nie tylko obejrzeć przedstawienia, ale także poznać z bliska pracę aktorów oraz lalki, wziąć udział w animacjach, zrobić zdjęcie z postaciami występującymi w bajkach, no i oczywiście dobrze się bawić.

Na kolejną trzecią już odsłonę wielkiej przygody z teatrem ORLEN zaprasza tym razem wraz z aktorami PSE Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia, który wprowadzi naszych gości w zaczarowany świat baśni.
Jak zapowiadają artyści sceniczna adaptacja opowieści napisanej przez braci J. W. Grimm nie traci nic z tajemniczego charakteru. Spotkanie z głównymi bohaterami tej ponadczasowej baśni stanowi cenny drogowskaz na drodze edukacji każdego, młodego człowieka.

Rezerwacja bezpłatnych biletów możliwa będzie od 15 maja w godz. 15.00 – 18.00 w Spółdzielczym Domu Kultury PSML-W ul. Krzywoustego 3, pod nr. Tel. 24 263 35 60. W celu umożliwienia organizacji dogodnych warunków obejrzenia spektaklu dzieciom oraz ze względu na ograniczona liczbę miejsc, na jedną wejściówkę może wejść jeden opiekun z dzieckiem.
 
 © 2008 - 2018, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 518233 razy.
PortalOz