cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
ORLEN po raz kolejny zaprasza najmłodszych na spektakl


PSMLiW PKN ORLEN zaprasza najmłodszych mieszkańców na kolejną sztukę teatralną wystawioną w ramach projektu „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”. Na spektakl „Ali Baba i Czterech Rozbójników” zapraszamy wraz z Wędrownym Teatrem Lalek „Małe Mi”.

Przedstawienie sponsorowane przez PKN ORLEN zostanie zaprezentowane dzieciom w wieku 4 – 9 lat dwukrotnie 25 czerwca. Najpierw o 11:00, a następnie o 14:00 w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3.

Dotychczas młodzi widzowie i ich opiekunowie wybrali się razem z łódzkimi aktorami w „Wielką Misiową Wyprawę na Księżyc”, wspólnie przeżywali melancholijne chwile podczas opery lalkowej pt. „Tuba Dei i Anioły”, którą zaprezentowali artyści sceny toruńskiej. Podczas majowej odsłony było wyjątkowo słodko za sprawą pięknie opowiedzianej przez wrocławskich aktorów, znanej i lubianej przez pokolenia bajki pt. „Jaś i Małgosia”. Adresatami przedstawień są dzieci w wieku 4 – 9 lat.

Ale to nie koniec niespodzianek, bo tym razem przed nami kolejne, czwarte już spotkanie z teatrem. Będzie groźnie i zbójnicko, jednak gwarantujemy, że wszystko dobrze się skończy. Z pewnością będzie to fantastyczne okazja, by najmłodsi goście rozpoczęli wakacje z uśmiechem na ustach.

Projekt „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”, to cykl bezpłatnych spotkań ze sztuką teatralną adresowaną do najmłodszych widzów. Przedstawienia prezentowane są płockiej publiczności już od marca bieżącego roku i zostały zaplanowane w kolejnych miesiącach do końca roku. W sumie, dzieci obejrzą 10 różnych spektakli, każdy zaprezentowany będzie dwukrotnie.

Po odbiór bezpłatnych wejściówek zapraszamy do SDK już od poniedziałku, 19 czerwca, w godzinach 15.00-18.00. W celu umożliwienia organizacji dogodnych warunków obejrzenia spektaklu dzieciom oraz ze względu na ograniczona liczbę miejsc, na jedną wejściówkę może wejść jeden opiekun z dzieckiem.
Spotkania z teatralną sztuką to świetna okazja dla najmłodszych, którzy mogą nie tylko obejrzeć przedstawienia, ale także poznać pracę aktorów, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Zapraszamy.
 
 © 2008 - 2018, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 518234 razy.
PortalOz