cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
ORLEN zaprasza dzieci na

„Bałwankowa kraina”PSMLiW „ORLEN DLA PŁOCKA - dzieciństwo z uśmiechem” to projekt zainaugurowany w marcu ubiegłego roku realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jak wynika ze statystyk cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. We wszystkich spektaklach, które odbywały się w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej udział wzięło ponad 4 tysiące najmłodszych widzów w wieku 4-9 lat z opiekunami.

W związku z tak dużym zapotrzebowaniem dzieci i rodziców na kontakt ze sztuką teatralną PKN ORLEN podjął decyzję o kontynuowaniu projektu w tym roku. Najbliższe przedstawienie pt. „Bałwankowa kraina” zostanie zaprezentowane 25 lutego dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.

Będzie to pierwsze przedstawienie w tym roku, a już dwunaste z serii spotkań w projekcie „ORLEN DLA PŁOCKA - dzieciństwo z uśmiechem”. W najbliższą niedzielę zapraszamy więc na przepiękną bajkę o Bałwankach, które sadzą drzewka i dbają o ochronę środowiska. Główny bohater - Bałwanek Jogo - stoczy walkę z Dziurą Ozonową oraz Zadymiaczem. Aktywna pomoc dzieci może sprawić, że ostatnie drzewko planety Ziemia zostanie uratowane i wszystko, jak w każdej bajce, skończy się dobrze.

Opiekunów zainteresowanych udziałem dzieci w przedstawieniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 już w najbliższą środę 21 i czwartek 22 lutego. Godziny dystrybucji biletów zostały dostosowane do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

Przypominamy także, że w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Przez dziesięć miesięcy ubiegłego roku dzieci i ich rodzice mogli oglądać spektakle artystów z całej Polski. Na scenie Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku gościło ponad 30 aktorów teatrów m.in. z Łodzi – „Ależ Gustawie!” i „Piccolo”, Torunia – „Teatr Lalek Zaczarowany Świat”, z Wrocławia – „Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza”, z Warszawy – „Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi”, Słupska – „Teatr Władca Lalek” oraz Gdańska – „Teatr Katarynka”.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl Zapraszamy i do zobaczenia!

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 543060 razy.
PortalOz