cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
ORLEN zaprasza seniorów na

„Szesnaście róż” spektakl z Katarzyną AnzorgePSMLiW Pierwszy spektakl odbędzie się już w najbliższy wtorek, 13 marca o godzinie 13.00 na deskach sceny Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku przy ul. B. Krzywoustego 3.

Seniorzy zobaczą muzyczne, rozśpiewane przedstawienie pt. „Szesnaście róż” w ramach programu ORLEN DLA PŁOCKA - KULTURA Z PASJĄ. Spektakl w wykonaniu Katarzyny Anzorge - związanej niegdyś z płockim teatrem i ulubienicą publiczności, a także aktorką znaną m.in. z seriali „Egzamin z życia” i „Ojciec Mateusz” - miał swoją prapremierę na Festiwalu Teatrów w 2016. Spotkał się tam z entuzjastycznym, ciepłym, serdecznym odbiorem festiwalowej publiczności.

Według scenariusza szesnasta rocznica ślubu pewnej pary małżeńskiej staje się podstawą do odkrycia kilku tajemnic. Służą temu piosenki do wierszy m.in. Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Mariana Hemara, Jonasza Kofty. Wespół z prozą Jana Polaka, zarazem scenarzysty i reżysera przedstawienia, tworzą one wielobarwny obraz związku dwojga ludzi. Jest więc zabawnie, serdecznie, ironicznie, a nawet i niepokojąco…

Poznali się jeszcze w szkole, pobrali na studiach, dorobili M-3 „z drugiej ręki”… Wspólna podłoga, ściany, łóżko. Wspólne decyzje, grono przyjaciół, uśmiechy, pocałunki, wspólne idealne życie… i całkiem osobne, nie zawsze idealne tajemnice. Słowem małżeństwo, jakich wiele. On w każdą rocznicę przynosi jej różę, a rocznica staje się pretekstem do ożywienia ciepłych wspomnień i odkrycia kilku kart. Dzisiaj przynosi szesnastą. To będzie róża i rocznica pamiętna. Dla obojga. W „Szesnastu Różach” rocznica ślubu staje się więc impulsem do ożywienia wspomnień.

A jak to zrobić najlepiej? Oczywiście śpiewająco!

Po spektaklu dla widzów przewidziano niespodziankę w postaci warsztatów wokalnych.

Osoby zainteresowane zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w piątek, 9 marca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Przypomnijmy, iż PKN ORLEN kontynuuje organizację bezpłatnych przedstawień teatralnych dla dzieci w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA - „Dzieciństwo z uśmiechem”. Najmłodsi widzowie zobaczą w tym roku 11. przedstawień. W ubiegłym roku przez dziesięć miesięcy ponad 4 tysiące najmłodszych widzów w wieku 4-9 lat z opiekunami obejrzało spektakle artystów z całej Polski.Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 543065 razy.
PortalOz