cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
Dzieci wraz z opiekunami

PKN ORLEN zaprasza na spektakl

„Wielkanocny Renifer”PSMLiW Co wspólnego ma renifer ze Świętami Wielkanocnymi? Aby się dowiedzieć wystarczy pójść na spektakl do Spółdzielczego Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Bolesława Krzywoustego 3 w Płocku, już w najbliższą niedzielę, 25 marca.

Dzieci wraz z opiekunami zaprasza PKN ORLEN.

Spotkanie renifera Renia z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. To projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu ubiegłego roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 11 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy.

Tym razem PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie o dosyć przewrotnym tytule - „Wielkanocny renifer”. Sztuka zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.

Co wspólnego ma renifer ze Świętami Wielkanocnymi? Renio – młody renifer z mikołajowego zaprzęgu zapragnął przygód i…został z nami na dłużej…. na karnawałowe harce, aż do Wielkiego Postu i jeszcze dłużej… Jak to możliwe, czego się nauczył, czy zdoła powrócić do swoich bliskich? Spektakl z pewnością odpowie na te pytania i śpiewająco poprowadzi przez nie do końca znane zwyczaje wielkanocne. Barwne postacie rodem ze świątecznych tradycji pozwolą przeżyć z uśmiechem ten niezwykły czas i zrozumieć jego sens.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w przedstawieniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 - w środę 21 i czwartek 22 marca od godziny 17:00. Godziny dystrybucji biletów zostały dostosowane do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia będą wydawane do wyczerpania dziennego limitu biletów.

W celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Przypomnijmy, iż w ostatnią niedzielę lutego najmłodsi mieli możliwość zobaczenia spektaklu „Bałwankowa kraina”, wystawionego przez aktorów łódzkiej sceny – Teatru Piccolo.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.plZapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 543065 razy.
PortalOz