cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
ORLEN zaprasza seniorów na

„Jedyną miłość Oskara”PSMLiW ORLEN zaprasza emerytów i rencistów na kolejne spotkanie ze sztuką teatralną. Bezpłatne wejściówki na przedstawienie do odbioru 12 kwietnia w SDK.

ORLEN DLA PŁOCKA - KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o najstarszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej. Wówczas widzowie mieli okazje zobaczyć muzyczne, rozśpiewane przedstawienie pt. „Szesnaście róż”. Spektakl w wykonaniu Katarzyny Anzorge - związanej niegdyś z płockim teatrem i ulubienicą publiczności, a także aktorką znaną m.in. z seriali „Egzamin z życia” i „Ojciec Mateusz” - spotkał się z entuzjastycznym, ciepłym, serdecznym odbiorem publiczności.

Tym razem PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem przedsięwzięcia, zaprasza na przedstawienie „Jedyna miłość Oskara”, które jest komediofarsą. Przedstawienie odbędzie się 16 kwietnia w poniedziałek o godzinie 13.00. na deskach sceny SDK. Wystąpią artyści – Teatru Muzycznego „Wit-Wit” z Gliwic.

Podczas podróży poślubnej Oskara - szanowanego adwokata - i jego żony Małgorzaty dochodzi do kłótni. Kobieta urażona zachowaniem męża niespodziewanie opuszcza hotel i postanawia resztę wakacji spędzić sama. Oskar natomiast po całym zajściu wybiera się do hotelowego baru, aby utopić smutki w kieliszku. Po kilku głębszych, płacąc rachunek barmanowi nie zauważa, że z jego portfela wypada wizytówka. Wizytówka należy do znanego reżysera filmowego Jana Krygiera, dawnego klienta Oskara.

Tymczasem w barze pojawia się Ilona - prowincjonalna aktorka. To ona podnosi wizytówkę, którą zgubił Oskar. Ilona i jej koleżanka Monika postanawiają zrobić wszystko aby poznać słynnego reżysera. Do swej intrygi wciągają barmana. Nieświadomy adwokat ulega urokowi kobiet. Niespodziewanie w hotelu pojawia się właściciel wizytówki Jan Krygier. Na nieszczęście Oskara, powraca również stęskniona żona- Małgorzata. Zainteresowanych losami bohaterów zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek 12 kwietnia.

Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 543062 razy.
PortalOz