PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Laboratorium Pana Kleksa (31.03.2019)

  • Laboratorium Pana Kleksa (31.03.2019)

„Laboratorium Pana Kleksa”  

To kolejne w tym roku spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan. Spektakl będzie można obejrzeć w niedzielę 31 marca w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Spotkania z dziećmi organizowane są w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA  - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 9 przedstawień, podczas których aktorzy będą zapraszać maluchy do wspólnej zabawy.

PKN ORLEN, inicjator i sponsor spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, ponownie zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie „Laboratorium Pana Kleksa”, które zostanie zaprezentowana w niedzielę dwukrotnie: najpierw o godz. 11:00, a następnie o godz. 14:00.

„Pan Kleks, jak wiadomo, przepada za wynalazkami, technicznymi nowinkami i wszelkimi niekonwencjonalnymi sposobami ulepszania (niekoniecznie upraszczania) codzienności. Mało kto jednak wie, że wszelkich badań i innowacji dokonuje się w tajnym Laboratorium. Zapraszamy na wycieczkę po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa. Wraz z szalonym Docentem i jego niewiele bardziej zrównoważonym Asystentem zaprezentujemy w akcji m.in. ciekły azot, ciekły tlen, polimery. Będziemy mrozić, podpalać i teleportować, a wszystko to na styku nauki i czarów! Zapewnimy małym widzom świetną zabawę i dużo zdrowego śmiechu” – zapowiadają  w zaproszeniu aktorzy z Kompanii Marzeń - Agencji Artystycznej, która przygotowała spektakl.

Po odbiór bezpłatnych wejściówek zapraszamy do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę - 27 i czwartek - 28 marca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17:00 do wyczerpania dziennego limitu biletów (godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów).

Aby zapewnić dzieciom dobre warunki obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem (jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki).
Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl


Do zobaczenia na niedzielnym spotkaniu z Panem Kleksem!