PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Morskie opowieści ( 28.04.2019 )

  • Morskie opowieści ( 28.04.2019 )

„Morskie Opowieści”  

PSMLiW

Przed nami kolejne, trzecie w tym roku, spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tym razem dzieci wraz z opiekunami obejrzą w niedzielę 28 kwietnia spektakl pt. „Morskie Opowieści” (początek przedstawień o godz. 11:00 i 14:00).
Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA  – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. To projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2017 roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 9 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy.
Spektakl „Morskie Opowieści” to widowisko, które pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Czy łatwo jest być żeglarzem? Czy każdy może śpiewać szanty? Na te pytania odpowie humorystyczny spektakl muzyczny, podczas którego nie zabraknie wspólnej zabawy.
PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, ponownie zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie. „Morskie Opowieści” zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.
Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę – 24 i czwartek – 25 kwietnia. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.
Przypomnijmy, iż w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.
Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl


Do zobaczenia!