PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Narzeczony idealny (7.05.2019)

  • Narzeczony idealny (7.05.2019)

„Narzeczony idealny”  


PSMLiW

ORLEN ponownie zaprasza seniorów na bezpłatne spotkanie z kulturą.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza już po raz szósty seniorów do obejrzenia programu artystycznego. Tym razem na scenie SDK PSM L-W zagości sztuka komediowa- „Narzeczony idealny”.

Tytułowy bohater Wiktor jest zakochany w Róży, służącej w majątku wuja Zenona. Niespodziewanie Zenon postanawia ożenić Wiktora z jedną z kilku córek swoich wpływowych przyjaciół. Wiktor nie chcąc urazić wuja zgadza się na spotkanie z kandydatkami na żonę a Róży obiecuje, że gdy tylko rozmówi się z nimi wyjedzie za nią. Na spotkania umawiają się z jedną po drugiej. Okazuję się, że kandydatki chociaż majętne nie są zbyt inteligentne i swym zachowaniem wprawiają Wiktora w konsternacje. Z tego powodu wynika wiele zabawnych sytuacji...

ORLEN DLA PŁOCKA  - KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z  naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018 w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej.
W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7 krotnie. Od marca do czerwca, oraz od września do listopada, z przerwą wakacyjną.

Zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 we wtorek, 30 kwietnia. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl


Do zobaczenia!