PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Ogłoszenie o pracę - Inspektor ds. gospodarki zasobami mieszkaniowymi

  • Ogłoszenie o pracę - Inspektor ds. gospodarki zasobami mieszkaniowymi

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa

ul. Obrońców Westerplatte 6a, 09 – 400 Płock

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

INSPEKTORA

DS. GOSPODARKI ZASOBAMI

MIESZKANIOWYMI

Podstawowe zadania:

  • Prowadzenie całokształtu zagadnień w zakresie zasobów Spółdzielni, a w szczególności opracowywanie planów rocznych i wieloletnich na roboty remontowe
  • Prowadzenie spraw związanych z przygotowywaniem budowy bądź robót budowlanych do wykonawstwa zgodnie z wymogami wynikającymi z obowiązujących przepisów
  • Przygotowywanie i uruchamianie postępowań przetargowych na wykonawstwo robót
  • Sprawdzanie i sporządzanie kosztorysów inwestorskich na roboty budowlane

Oczekiwania:

  • Wykształcenie  techniczne
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu kosztorysów
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • Znajomość pakietu MS Office, programów kosztorysowych

Oferujemy:

  • Zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Oferty zawierające CV i list motywacyjny (z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy kierować na nasz adres bądź złożyć w sekretariacie (pokój nr 12 – I piętro) w terminie do dnia 02.04.2024r.