PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Przystanek Hollywood ( 11.06.2019 )

  • Przystanek Hollywood ( 11.06.2019 )

„Przystanek Hollywood”  


PSMLiW

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza seniorów już po raz czwarty w tym roku, do obejrzenia programu artystycznego. Tym razem na scenie SDK PSM L-W  11 czerwca o godz. 13.00 zagości przedstawienie musicalowe - „Przystanek Hollywood” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego IWIA z Gliwic.

On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze   w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia
o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi  z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Vabank, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń. Akcja pełna dowcipu, humoru
i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.
ORLEN DLA PŁOCKA  - KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z  naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018 w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej.
W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7 krotnie. Od marca do czerwca, oraz od września do listopada, z przerwą wakacyjną.

Zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 6 czerwca. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

 


Do zobaczenia!