PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Statek Casablanca ( 17.09.2019 )

  • Statek Casablanca ( 17.09.2019 )

„Statek Casablanca”  


PSMLiW

ORLEN ponownie (po wakacyjnej przerwie) zaprasza seniorów na bezpłatne spotkanie z kulturą.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza seniorów już po raz piąty w tym roku, do obejrzenia programu artystycznego. Tym razem na scenie SDK PSM L-W  17 września o godz. 13.00 zagości przedstawienie musicalowe - „Statek Casablanca” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego IWIA z Gliwic.

Statek Casablanca, to operetkowa opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu "Casablanca". Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz - dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną. Gdy rejs dobiega końca, bohaterowie wraz z widzami spotkają się w eleganckiej paryskiej restauracji. Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezapomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością. Atmosfera widowiska Statek Casablanca nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych. Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia.

ORLEN DLA PŁOCKA  - KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z  naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2018r w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej.
W tym roku seniorzy będą mogli oglądać przedstawienia i koncerty 7 krotnie. Od marca do czerwca, oraz od września do listopada.

Zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w piątek, 13 września. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

 

 


Do zobaczenia!